Mr.Ferda

Výpočetní a komunikační technika a jiné šílenosti ....
Doplnil jsem do sekce PC Linux / Win -> Linux  další užitečné dokumenty pro Linux a několik ukázkových a instruktážních video snímku co jsem našel na Youtube
V sekci PC Linux / Win -> Linux doplněny 2 velmi zajímavé dokumenty. Velmi rozsáhlá mnohostránková "Učebnice ABC/Linuxu" a trochu úžeji specializovaný "Manuál Ubuntu".
Stává že mi že na netu občas narazím, mimo odborné informace z oblasti mého zajmu, i na nějaký humorný obsah různé podoby. Případně zašle některý z přátel e-mailem. Jelikož bych nerad do oblasti menu "Ostatní" přidával zbytečně další podsložky, a ještě vice to menu tak roztáhnul, rozhodl jsem se  zřídit jednu společnou podsložku "Ostatní / Humor nezařazený" kde naleznete vše co nespadá do již vytvořených všeobecných témat v menu "Ostatní" a jejich podtémat.
Tak jsem byl, vzhledem k neunosné délce, nucen zkrátit  soupisy lokací. Jejich plný obsah zobrazíte vždy  k tomu určeným tlačítkem v pravém dolním rohu konkrétního článku. Doufám že se tímto ušetří mnoho zbytečného rolování. Také si případně hráči v konkrétní lokaci můžou dát do odkazu přímo  to co potřebuji a nemusí pokaždé  rolovat celou stránku se všemi články.
Do pravého sloupce byl přidán Gadget překladače. Nyní již je tedy možno nechat si obsah stránek přeložit do jakéhokoliv podporovaného jazyka. Je jich tam IMHO dost.
Ve hře Gladiatus byly provedeny  změny a mnohé k větší atraktivnosti. Provedl jsem tedy i Já drobné změny. Sekce Ostatní / Gladiatus .
Jak se ukázalo text (postup) uvedený v předchozím článku "Jak vyčistit vypalovačku" je již drobánko překonán a jeden z mých "přátel přes internet" mi zaslal mnoho velmi zajímavých informaci upřesňující tuto problematiku. S jeho svolením tedy zveřejňuji jeho vyjádření k tomuto tématu (pro zachování autentičnosti bez uprav).

Článek naleznete v části PC Windows i když je mi jasné že by těmto příspěvkům asi slušela vice samostatná kategorie o Hardware.
gsm4u.cz ve své recenzi uvádí:
Dnes po delší době potěšíme všechny mobilní pařany, a to dokonce várkou tří Java her. Jsou zdarma, takže za jejich stažení nemusíte nic platit. Dvě z nich jsou perfektní plošinovky, třetí je předělávka populárního Arkanoidu.

Více informací v sekci JAVA Hry
Na přání vyhledán a do sekce Symbian 1st-2nd / System doplněn program pro kompresi systému u starších přístrojů.
Vzhledem k tomu že se mne čím dále tím častěji  mnoho mých přátel a  známých dotazuje na volbu LCD či Plasma technologie zařazuji do sekce  "Domácí elektro" několik článků z externích zdrojů které jsem k této problematice našel.

Osobně bych jen chtěl zdůraznit že články nemusí být vždy nejnovější a dnes kdy technologie  se vyvíjí velmi rychle nemusí některé argumenty již být relevantní. Berte prosím toto v potaz a posuzujte tedy i na základě jiných zdrojů.
Kolega FeReT ve své neskonalé činorodosti opět vydal novou  verzi ICQ kecálka Smaper. Tentokrát  ve verzi 1.56 a to jak v CZ tak v SK verzi. pro 1st -2ntn ale také 3rd přistroje jak je  ostatně už tradici. Stahovat můžete přímo na stránkách autora českého a Slovenského překladu ZDE pro1st - 2nd a ZDE pro 3rd.
JIMM v 6 - obrázek

JIMM v 6 - obrázek

Na stránkách projektu JAVA klienta pro ICQ s názvem JIMM je možnost poskládat si svou vlastní verzi podle představ an dokonalého klienta. Pro ty kteří nemají čas nebo odvahu poskládat si svou verzi sami jsem připravil několik verzí do sekce JAVA Aplikace.
Do sekce PC Windows / System jsem přihodil  jednoduchou  CD kalkulačku, Floppy Image archivártor a programek na odhaleni  žrouta místa bez nutnosti instalace.
Wallpappers - obrázek

Wallpappers - obrázek

Přidáno několik velmi sexy obrázků na pracovní plochu Vašich  počítačů ve třech rozlišeních. Stahujte v sekci Foto / Galerie.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one