Mr.Ferda

Výpočetní a komunikační technika a jiné šílenosti ....
Podařilo se mi při brouzdání po internetu nalézt další Online konstruktér na vlastní konfiguraci JAVA klienta Bombus pro protokol Jabber. Sám jsem jej  vyzkoušel a funguje. To co jsem poskládal k vyzkoušení a odkaz na Online verzi naleznete v části JAVA aplikace
Mezi JAVA aplikace přibyl článek popisující  význam možné chyby při používání aplikace JIMM určené k IM protokolu ICQ.

Také k novému roku  přibyly pro inspiraci dvě verze Kamasutry.
Přidáno několik JAVA her pro volné chvíle. Můžete tedy zkoušet.

Předem ale upozorňuji že osobně hry nemusím a tak bohužel neposloužím vlastní zkušeností. Recenze a plnou legální verzi k zakoupení na příslušných specializovaných webech.
Další z mých přátel si pořídil novou N82. tomu samozřejmě přizpůsobil i svůj zájem a vytvořil samostatný web věnujíci se  tomuto přístroji kde naleznete zkušenosti, nastavení a různý SW pro tento přístroj a jeho OS.

www.82.webgarden.cz
Na doporučení přátel nalezen Online konstruktér kde je možno poskládat dle vlastního přání téměř libovolnou konfiguraci tohoto JAVA klienta pro protokol Jabber. Jsou k dispozici i různé jazykové verze. Odkaz a jeden již složený klient pro N70 v části "Java aplikace".
Velmi užitečný SW pokud chcete prodloužit  výdrž  baterie. Verze vždy v příslušné části Systém pro daný OS.
Vzhledem k hektickému období kolem  svátků  koncem roku jsem nějak nestihl doplnit i zde v úvodu co vše zde přibylo či bylo změněno.   

SW pro PC s Os WIN určené pro mobilní telefony Siemens  bylo přesunuto z části GSM do Siemens za účelem lepší přehlednosti.

Přibyl SW v části "JAVA Apliace". E-mail klient Gmail, Web browser TeaShark v419 a Opera mini v4.2. Poslední známá verze čtecky eknih MicroReader. Nejnovější verze programu  na odesíláni SMS do všech CZ sítí Oskarek v 6.00.00.

Pro ty kteří používaji  mobilního operátora Vodafone a rádi by  pomocí mobilu také připojili  na internet notebook či  PC je v části "PC Windows / GSM" program Easey-setup který obsahuje ovladače a nastavení.
Někteří operátoři lákají nové zákazníky na své datové služby levnými tarify či někteří dokonce dárky připojení zdarma. Jedny z internetových rádií které můžete s takovýmito službami zkusit je i BacardiRadio, B-Live Radio, Sydus, VirginRadio a to ve verzích pro 2nd i 3rd. Umístěno v části Multimedia pro příslušnou verzi Symbian.
Omlouvám se všem návštěvníkům kteří zde hledají SW pro 3rd Symbian. Zatím toho mnoho není. sice nějaký ten SW mam ale nemám  do teď vlastní přístroj na kterém bych to odskoušel. Pokud by jste i přesto chtěli nějaký takovýto SW mohu jej zde umístit.

Z výše uvedených důvodů ovšem výhradně na Vaše vlastní nebezpečí

Případný zájem o takovýto SW můžete projevit jak v příslušné diskusi tak osobním dotazem přímo na některý komuniikační kanál uvedený v části "Kontakty". Nejlépe e-mail či Jabber.

Pravděpodobně tak učiním do samostatné části "Nezařazeno" kterou zřídím v sekci 3rd symbianu. Zatím bez popisu daného SW
V části PC Windows / Multimédia doplněny dva celkem velmi solidní samostatné programy pro analýzu multimediálních souborů. Programy jsou  pro uživatele "K-Lite Mega Codec Pack". již v balíku ale ti jež tento balík nepouřívají je zde možnost vyzkoušet si je samostatně a navíc druhý v plné verzi která je taktéž FREE.
Příjměte prosím pozvání na koncert v předvánoční čas.
Přijďte podpořit postižené děti,
100%je věnováno právě jim.
Navíc 100 prvních návštěvníků
koncertu obdrží CD kapely aFURT pod vánoční stromeček .
Ahoj,
mějte se už teď báječně - svátečně přejí členové aFURT.


Plakát a bližší popis místa konání pro "přespolní" a diskuse v sekci Hudba
Podařilo se mi  sehnat a také dostat néjaké ty zajímavé programy pro  komunikaci v PC Windows. Založil jsem proto v této sekci samostatnou část Komunikace kde bych rád postupně  umístil vše užitečné co se týká  komunikace s okolním světem. Ať už ICQ, Jabber či jiný messenger nebo e-mail a podobné.

V této chvíli zatím velmi zajímavá alternativa k ICQ a tou je QIP Infium Build 9018 včetně  doplňků a CZ
Do sekce JAVA Aplikace byly přidány dva téměř identické  programy. Jedná se o Oskarka a jeho klon ve verzi s velkými ikonami. Pravděpodobně určen pro nové přístroje s vyšším rozlišením. Přiznám se že jiný rozdíl jsem v nich nenašel což ovšem neznamená nutně že tam není..
Tak jak jsem sliboval  tak činím. Prvním počinem je vytvoření sekce Dokumentace v rámci PC Linux. Sem jsem přesunul veškerou dokumentaci (PDF) k tomuto OS. doufám tedy že to bude trošku přehlednější.  Ještě zvažuji jestli nebude vhodné doplnit název teto nove sekce a umístit tam i některé videa s návodem na instalaci OS. Například již umístěné video s instalaci Linux na PS3.

PS3 se zatím nemíním věnovat samostatně proto je zatím v sekci PC Linux spíše jako zajímavost.
Tak  koukam kam tlačím příspěvky a mám neodbytný pocit že by tato sekce potřebovala předělat a roztřídit. Návod k použití bych si určitě představoval v samostatné sekci než v sekci  Windows -> Linux a takových  si myslím že je víc.

Máte li nějaké konstruktivní  nápady a chcete li se s nimi podělit, napište mi přímo nebo do diskuse sem nebo blobální.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one