Mr.Ferda

Výpočetní a komunikační technika a jiné šílenosti ....
Aktualizován JAVA program jízdní řády Dopravního podniku Ostrava a.s.
Do části N82 přibyly dvě nové videa kde názorně uvidíte jak rozebrat N82. Máte li tedy potřebu vyměnit kryty nebo jen vyčistit tak doporučuji nejprve zhlédnout.
ZDNet Australia vyzkoušeli malý trik. Ukazovali lidem nová KDE 4. Tvrdili jim přitom, že se jedná o připravovaný systém Windows 7. Více v části "Win - > Linux"
Jelikož se bratříček zbavoval starších přístrojů a Já byl náhodou poblíž povedlo se mi zachránit před likvidací Nokii N7710. Pro majitelé tohoto přístroje tedy přidávám další část webu. Jelikož tento přístroj používá sice Symbian ale zcela jinou verzi tak vše jde odlišně a SW ze Series nelze použít. Tyto přistroje jsou označovány Series 90. JAVA funguje většinou korektně.

V tuto chvíli doplněn PDF návod a popis Soft a Hard resetu
Nimbuzz FULL v 1.1.0. - JAVA - obrázek

Nimbuzz FULL v 1.1.0. - JAVA - obrázek

Doplněna FULL i LITE JAVA verze špičkového multiprotokolového kecálka. Ke stažení v části JAVA - Aplikace. Otestováno na Sony Ericsson K600i s rozlišením 176x208.
Pro ty co rádi používají jedno i dvoustopá motorová vozidla ale děsí je cena za pohonných hmot nebo jen chtějí jezdit ekonomicky, je v příslušných sekcích  vhodný SW pro sledování spotřeby PHM a různé další statistické údaje.

Program "HandyCar" pro Symbian 1st a 2nd v části Kancelář

Program "Spotřeba" pro prostředí JAVA  v  části Aplikace
V části  "Multimédia" pro každý OS přibylo něco málo nového pro testování.

Pro 3rd to je skvělý přehrávač Core Palyer v 1.2.5 a také 1.3.0. Ti kteří znali z 2nd přístrojů  bezvadný PowerMP3 nyní mají možnost vyzkoušet první verzi pro 3rd která je IMHO kompletně přepracovaná a inspirovala se také u své konkurence jako to je asi  u funkce SLEEP která je známá již u LCG Jukebox.

Pro 2nd je to pak poslední verze Core Player v 1.3.0.

Kdo tedy rád pracije s videem a hudbou tak vzhůru do testování.
Nimbuzz - špičkový multikecálek zdarma! - obrázek

Nimbuzz - špičkový multikecálek zdarma! - obrázek

Při svém brouzdání po netu a testování různého SW jsem pro mé stálé vyšší nároky na IM klienta narazil na mně již známý Nimbuzz. Přečetl jsem si novinky co tento IM již umí a rozhodl jej vyzkoušet v nejnovější verzi. Musím konstatovat že tento  program se asi stane dnešním dnem mým hlavním komunikačním prostředkem. Otestoval jsem Skype chat (nemam pro hlas v mém mobilu WIFI) , ICQ i Jabber včetně služeb které Jabber nabízí. Funkčnost hlavně SMS transportu v Jabber mne velmi potěšila.

Verze aktuální k dnešnímu dni pro 2nd či 3rd a popis zkušeností serveru
www.palmserver.cz v příslušných částech Komunikace.
Spřátelený web www.funzones.sk - obrázek

Spřátelený web www.funzones.sk - obrázek

Při svém brouzdání na webu jsem našel další velmi zajímavý zdroj informací. Tímto Vám tedy mohu doporučit  další spřátelenou stránku kde naleznete mnoho informací zajímavého software pro JAVA i Symbian. A také fórum kde lze diskutovat nejen o mobilech. 

Přidáno něco málo zajímavých přehrávačů videa a audia. v části PC Windows / Multimedia.Některé z nich mají své vlastní kodeky takže není třeba instalovat  nic dalšího do systému.
Moc se omlouvám všem hráčů hry Gladiatus a i ostatním návštěvníkům. Po změně vzhledu se snažím opravit texty které byly původně zvýrazněny a teď díky tmavému pozadí nejsou vidět. Postupně to dávám do pořádku. Pokud by jste na nějaký takový případ narazili prosím o upozornění. Předem děkuji.
Pokud  ke své každodenní dopravě za prací, do školy nebo občasné za zábavou používáte vlak, mohla by se Vám hodit JAVA aplikace "jVlaky2009". Obsahuje jízdní řády ČR platné od 14.12.2008

Stáhnout k vyzkoušení si ji můžete v části "JAVA Aplikace". Bližší informace také na stránce autora.
Vzhledem k tomu  že se mi často někdo hlásil že na tom barevném pozadí se často špatně četl text zkusil jsem stránkám dát nový vzhled který by měl být v tomto směru již mírně lepší. Prosím Váš o názor na tuto změnu, buďto do diskuse nebo aspoň klikněte na příslušnou odpověď v anketě.  Děkuji za konstruktivní ohlas.
Dopravní podnik Ostrava a.s. rozšiřuje nabídku svých služeb cestujícím. Na internetových stránkách dopravce (www.dpo.cz) je k dispozici zdarma ke stažení SW aplikace do mobilních telefonů, která uživatelům umožní vyhledávat spojení a zpřístupní jízdní řády všech linek městské hromadné dopravy provozovaných Dopravním podnikem Ostrava a.s.
Tak tento program MobileAgent přátelé má velmi slušně našlápnuto stát se velmi žádaným IM klientem. V tuto chvíli je v RC verzi a stále FREE. Blíže v článku v části  Komunikace - 3rd kde naleznete i soubor ke stžaní a vyzkoušení a odkaz na stránky autora.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one