Mr.Ferda

Výpočetní a komunikační technika a jiné šílenosti ....
Tetno vikend jsme řešili problém jak jednoduše připojit  mobil na domácí WIFI. Sešlo se několik přístrojů, bez Os, Symbian, Android i WM a to jak ve verzi 4 tak 5 ale i 6. Výsledek? Symbian v pohodě automaticky, Android v pohodě automaticky, WM všech verzí po krkolomném nastavování v mobilu a snížení stupně zabespečení sítě z WPA2-TKIP na WPA a WEP se povedlo připojit hotspot ale dostat na WWW už ne. Jestli si i WP7 táhne sebou nějakou spětnou kompatidebilitu tak se nedivím že mu to nedělá dobře.
Není to tak dlouho, co je v Android Marketu k dostání aplikace Photoshop. Nyní však získává dalšího konkurenta s jednoduchým názvem Photo Editor. Je zdarma, najít ji však můžete pouze v Samsung Apps.

Video s odkazem Android/Multimedia
08. 02. 2011 v 17:00 hodin Librex Ostrava
Zdeněk Pohlreich - známý šéfkuchař - Prostřeno bez servítků

beseda a autogramiáda
Valentýnská besídka skupiny Úspěch-především o pásce.

Jako vždy tzn. srdečně Vás zveme na naše perfektní vystoupení, které se bude konat ve znamení "Valentýnských oslav" a to v Marleju tam kde kdysi býval Permon.

Mějte se překr zdraví Vás Úspěši

11.2.2011
Start- ve 20:00 hod
Vstupné- 120 kaček
o předprodeji nic nevím
Do sekce Samsung Galaxy S doplněna videa porovnávající iPhone 4 a Galaxy S a česká videorecenze prostředí.
Přímo do hlavní  sekce Android byly k popisu systému doplněný videa pro ukázku jak systém vypadá a funguje.
Doplněno něco málo  programů z oblasti správy systému, nastavení, usnadnění práce se soubory a získávánim informací o chodu systému.

Veškerý SW je FREE a stáhnout/aktualizovat si jej můžete primárně v Marketu přímo v mobilu a to navíc v aktuální verzi.

Tohle je jen záložní možnost pro ty co nemají datový tarif u svého operátora a za předražená mobilní data by se IMHO nedoplatili.

Placený SW již dnes umožní Market  také zaplatit a legálně používat.
Vřele doporučuji navštívit v dosahu WIFI
Postoupil čas, narychlo koupená Nokia N73 odešla mou vlastní hloupostí do mobilního nebe a uzrál čas zvážit změnu  OS.  V soutěži po lítém boji zůstali dva adepti na koupi. Nokia N900 a Samsung Galaxy S. HW klávesnice mi je mnohem milejší, USSD už má N90 také vyřešeno ale chybějící SAT pro použití GSMbankingu bylo posledním ale důležitým kritériem. Vyhrál to tedy Samsung Galaxy S kde je systém Android. Proto zakládám  i tuto novou sekci.
Pohádka pro (a)sociální demokraty - obrázek

Pohádka pro (a)sociální demokraty - obrázek

Žilo bylo 10 pánů, kteří spolu chodili každý den do restaurace na oběd. Za oběd měli pokaždé zaplatit dohromady přesně 1 000 korun. Pánové se dohodli na tom, ze se na té tisícovce budou podílet tak, jak platí daně. Takže první čtyři, ti nejchudší, neplatili nic. Pátý zaplatil 10 korun, šestý 30 korun, sedmý 70 korun, osmý 120 korun, devátý 180 korun a desátý, ten nejbohatší, 590 korun. Takhle to šlo celé roky a nikdo si nestěžoval.

Celý text

Firefox 3.6.3

Moderní webový prohlížeč s řadou nadstandardních funkcí.

Ke stažení: Windows · Linux · Mac OS X

Thunderbird 3.0.4

Pokročilý poštovní klient pro snadnou správu vaší elektronické pošty.

Ke stažení: Windows · Linux · Mac OS X

Po delší době jsem se dostal k  malé aktualizaci  části Gladiatus.
Tak jsem definitívně odrovnal starou dobou N70. Byl jsem tedy nucen v nouzi pořídit náhradu za rozumný (dostupný) peníz . Naskytla se N73. Říkal jsem si "vylepšení" ale opak je pravdou. No nic tak to chvíli musím přežít. Jediné pozitivum je že mohu experimentovat aspoň s tímto 3rd,
Chtěl bych na tomto místě poděkovat za přízeň všem návštěvníkům těchto, a spřátelených, stránek .

Přeji Vám všechna NEJ v roce novém. Mnoho  úspěchu  osobních i pracovních, ať se Vám hlupáci a zmrdi vyhýbají .
Také přeji to nejdůležitější čím je dobré zdraví.

Někteří sice namítnou že zdraví si lze koupit ale ne vždy je to pravda a stane se že klidně můžete mít všechny peníze světa a zdraví si stejně nekoupíte.

Přeji tedy ať se Vám všem slušným lidem nemoci a úrazy  vyhýbají.
Po více než třech letech vývoje projekt SeaMonkey oznamuje vydání nové verze populárního balíku internetových aplikací. SeaMonkey 2.0 je nástupce legendárního Netscape Communicatoru a Mozilla Suite a přináší funkce známé z Mozilla Firefoxu 3.5 i novinky teprve připravovaného Mozilla Thunderbirdu 3.

Více v sekci PC Windows / Komunikace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one