Výpočetní a komunikační technika a jiné šílenosti ....

Otevřený dopis 1

Poslední dobou mi začínají do schránky chodit jisté otevřené dopisy. Nevím do jaké míry je situace závažná a jestli už je je opravdu potřeba bít na poplach. Každopádně se to jeví jako začínající amnésie mnoha těch co by nás měli zastupovat a šířící se zoufalost těch  kteří to nedobrovolně svými daněmi sponzorují.

Však posuďte....
Pane ministře Kocábe,
mám dva syny, je mi 45 let.Bydlím ve vesnici u Teplic.
Nemám ve svém okolí žádnou romskou rodinu. Jsem šťastná, že nemusím žít v
beznaději jako obyvatelé Janova.
V roce 1989 jsem byla na všech demonstracích v Teplicích a v Praze a moc jsem si přála demokracii a svobodu. To, co se tady na severu děje je horší než tenkrát.
Svoboda nekončí tam, kde začíná nesvoboda druhého. Policie chrání (s prominutím) grázly před slušnými lidmi.Copak je to nesplnitelný sen - chci, aby ten, kdo nechce pracovat,klidně umřel hlady.Ten,kdo si zničí byt, uřízne topení, ať zmrzne.

Co se stane mě a mým dětem jestliže:
Nebudeme pracovat.
Nebudeme platit nájem.
Budeme na Romy vykřikovat rasistická hesla
Budeme kolem sebe dělat bordel a ničit své okolí.
Budeme obtěžovat romské rodiny hlukem, smradem.
Budeme krást.
Uřízneme si topení a rozbijeme okna.

My - budeme bezdomovci, chcípající hlady. Vyčíslí nám dluhy za zničený byt a na krku budeme mít trestní oznámení za hanobení té jejich slavné rasy.A budeme se za vše stydět.
Oni - tmaví a ukřičení - dostanou nový byt, sociální dávky, zařízení bytu a ochranu policie.
A budou vykřikovat jak pro ně stát nic nedělá.
Náš slavný státní rozpočet nemá peníze na centra pro slepé, vozíčky pro postižené, lůžka pro staré a nemocné.Kolik peněz z naší práce stojí taková normální romská "rodina"?

Nestydíte se,páni a dámy tam "nahoře" kdo o nich rozhodujete.
Kdo Vám dal právo určit, že z mých daní budu živit dvě cigáňata a soused od vedle si bude shánět sponzory na výcvik psa pro svého postiženého syna?
Asi tedy jsem rasista. Tohle už přeci není možné !!!! Cítím obrovský vztek a beznaděj.
Proč jsem vlastně tenkrát chtěla tu demokracii a svobodu?
Aby se Ti, kteří poctivě pracují a žijí měli dobře. Čeho jsem já a mě podobní dosáhla? Ti kdo poctivě pracují a žijí, živí líné,sprosté a primitivní prasata a ještě se bojí, aby jim nebylo vyčteno, že je živí špatně.
Příští volby jsou pro mě jasné - DS, Národní odpor, kdokoliv, kdo s tímhle"bordelem" tady zatočí.

Ano budu volit i neonacisty. A píšu to s plným vědomím odpovědnosti za tuto mou volbu. Před rokem 1989 byli utlačovaní lidé za své názory, ale dnes jsou utlačovaní za to, že chtějí pracovat a žít slušně.
Před rokem 1989 policie chránila politiku jedné strany. Dnes chrání ty,co by měla sama trestat a zavírat.Je mi z té naší slavné demokratické společnosti a z našich "nerasistických"politiků na zvracení.
Na další shromáždění v Litvínově pojedeme. Já, manžel, synové, jejich kamarádi,naši známí....LIDÉ, kteří žijí jako LIDĚ tuto naši podporu potřebují vidět.
A vůbec nečekám, že se cokoliv změní. Naši politici mají teplá místečka a za zády EU.

Ale na každého se vaří voda .......Jednou, pane Langere, Topolánku, Paroubku, Kocábe, Bursíku, Motejle a ostatní mocní, budete i Vy a Vaše děti žít v takovém ghettu.

JEJICH životní prostor se totiž bude neustále rozšiřovat a práv přibývat.Kdybych vylovila zlatou rybku, přála bych si, aby jste se toho dočkali brzy.
A Vaše ženy se z nákupu vracely uličkou černé většiny po pokálených schodech a zavřely za sebou počmárané a poničené dveře. Pak, aby jste stáli oba za rozbitým oknem, poslouchali hluk, nadávky a řvaní - toto lidové umění naší utiskované menšiny a pozorně hlídali, kdy se za rohem objeví Vaše ratolest,plížící se se strachem ze školy.
Opravdu si to neumíte představit, nebo máte pocit, že Praha je daleko?Co takhle detektor lži a otázka pro Vaše muže, kteří v Janově zasahovali?
Kolik z nich, myslíte, bylo přesvědčeno o správnosti svého jednání?
Kolik z nich by šlo bydlet do služebního bytu, který by byl v Janově?
Děkuji za JASNOU odpověď jaký rozdíl je mezi právy a povinnostmi "bílých" a "černých" ?
Klára Vyšenková

26.03.2019 12:14:50
help.me
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one