Mr.Ferda

Výpočetní a komunikační technika a jiné šílenosti ....

Kdyby se stalo, že použitím nějakého překladu se stane program plnou verzí (nejde-li ovšem o freeware),

doporučuji program zakoupit, abyste se nedostali do rozporu se zákonem!!!!

HandyTaskman_S60_3_Demo.sis  204.51kB

www.s60.cz na své stránce uvádí:


Mějte aplikace pod palcem!
Co třeba mít v telefonu takového správného správce úloh? Často se stává, že program se vám nezavře zcela a jenom se přesune na pozadí procesů. V tu chvíli se zpomalý váš přístroj a když je spuštěných procesů o mnoho víc, nepoměže už nic kromě vypnutí a zapnutí telefonu. 
Možná jste si už všimli jednoho malého triku, kterým se dostanete do jednoduchého správce úloh. Není to klasický správce úloh, jak jste zvyklí ve svém počítači, ale jeho funkcí je hlavně zobrazit spuštěné aplikace, které brzdí rychlost telefonu a běh dalších aplikací. Není pro to žádná jiná klávesová zkratka, než-li pouhé přidržení tlačítka, kterým vstupujete do menu. Za pár vteřin vyskočí seznam spuštěných aplikací, mezi kterými můžete přepínat nebo zavírat jednu po druhé. Handy TaskMan umí víc, dokonce kontroluje stav jak celkové paměti tak i paměti RAM telefonu. 
 
A kolik že má RAM?
V první řadě se Handy TaskMan automaticky nahraje jako výchozí aplikace pro manipulaci se spuštěnými programy a zároveň zastoupí přednastavený program, který vám dokáže spuštěné programy zobrazit s několika nejnutnějšími funkcemi. Tím neztratíte své pohodlí, kdy v klidu stisknete jedno tlačítko na klávesnici a hned pracujete. Jakmile jste už uvnitř zdrojového kódu, po pravé straně displeje máte aktuální využití paměti telefonu spolu s využitím paměti RAM. Hlavní seznam je stejný jako přednastaveného programu. Je jím několik aplikací, které jste spustili a stále nezavřeli, tudíž telefon stále pracuje, jeho výkon pro ostatní aplikace klesá a nakonec vybíjíte baterii.
Handy TaskMan si také sám zapíše instalované aplikace. Výčet těchto instalací je vám k dispozici ve volbách. Tímto způsobem se můžete relativně rychle dostat k funkci telefonu, ke které byste se dostávali přes zdlouhavé procházení celým menu. Nutno dodat, že tento výpis aplikací v sobě obsahuje i výchozí funkce telefonu, kterými mohou být bluetooth, fotoaparát, info o produktu, kalkulačka, přenos dat atd. Když se přístroj loudá
Jestliže se vám podařilo zahltit telefon obrovským množstvím procesů, oceníte funkci zavřít vše. Nemusíte se bát, že by to vypnulo celý telefon. Zaměřuje se hlavně na ostatní aplikace. Všechny ovšem nemusí vypínat pokaždé. Pokud navolíte výjimky pro tuto funkci, program tyto výjimky bude respektovat a nechá je běžet. 

  
Zjistíte také, že má svou zabudovanou paměť a aplikace, které jste měli spuštěné předtím, se automaticky zapsaly do seznamu posledních, které můžete okamžitě znovu spustit. Handy TaskMan je slušným programem, kterým dokážete operovat s aplikacemi. Jeho možná nedostatkem je nemožnost restartování telefonu a podrobnější popis probíhajících procesů. Praktickou funkcí je automatické uložení tohoto programu pod klávesu menu.   
  
 
Výrobce: Epocware

1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one