Mr.Ferda

Výpočetní a komunikační technika a jiné šílenosti ....

Kdyby se stalo, že použitím nějakého překladu se stane program plnou verzí (nejde-li ovšem o freeware),

doporučuji program zakoupit, abyste se nedostali do rozporu se zákonem!!!!

LightCtrl_6600.sis  22.86kB

 Velmi zajímavý SW pokud hledáte prostředek jak ještě více prodloužit dobu mezi nabíjením baterie.

Server Nokiamania k tomuto uvádí:
Operační systém Symbian skrývá nespočetné množství možností, jak si na telefonu něco upravit či vyladit. Toho využil uživatel vsc z fóra Symbian Freaku a vytvořil aplikaci s vypovídajícím názvem Light Control.

Po instalaci můžete svobodně regulovat veškerá podsvětlení telefonu. Pravda, vzhledem k tomu, že aplikace je ještě v rané fázi vývoje, tak vše nefunguje na sto procent, ale i tak se dá aplikace využít opravdu dobře. Můžete vypnout/zapnout podsvětlení displeje, primární a sekundární klávesnice, nastavit sílu jasu ve sto krocích a automatické vypnutí podsvětlení klávesnice v určitý čas. Nám kupříkladu na Nokii N96 ovládací klávesnice nesvítila vůbec, za to hudební klávesy pořád. Ale i tak to určitě stojí za vyzkoušení.

Osobně jsem ale na serveru xsmart.ru stahnul pro Vás ještě další verze pro všechny OS počínaje 1st až po 3rd kterou jsem umístil do příslušné části.

P.S.: Děkuji za upozornění na tento zajímavý SW návštěvníkovi "
MARKOS"
ActiveFile_8.1a.zip  170.12kB
Velmi zajímavý správce souborů. Vzhledově mi velmi připomíná FExplorer ke kterému přidává další zajímavé funkce jako jsou dva panely v záložkách, Třídění podle názvu, rozšíření, UID, velikosti, data a to vše vzestupně nebo sestupně. Komprese a dekomprese pomoci GZip

Tato verze by měla být pro OS 8.1

SW je zdarma.
ZDROJ: http://www.simpledifference.net/activefile/
ActiveFile_7.0s.zip  176.93kB
Velmi zajímavý správce souborů. Vzhledově mi velmi připomíná FExplorer ke kterému přidává další zajímavé funkce jako jsou dva panely v záložkách, Třídění podle názvu, rozšíření, UID, velikosti, data a to vše vzestupně nebo sestupně. Komprese a dekomprese pomoci GZip

Tato verze by měla být pro OS 7.0

SW je zdarma.
ZDROJ: http://www.simpledifference.net/activefile/
Psiloc.Space.Doubler.v2.11.SymbianOS.zip  243.04kB
Na přání nalezeno a doplněno pro starší přístroje.

Originál popis:
Psiloc Space Doubler is an AUTOMATIZED compression system for Nokia 7650/3650. This means that your applications can be decompressed automatically when you attempt to run them. You don't need to unpack them manually prior to running them! And when you exit your application it will be automatically compressed again!

Now you can simply start your compressed application! You will see a indicator that the application is being decompressed and after a short while (realy short) it will be started. When you finish working with it and close it IT WILL BE AUTOMATICALLY COMPRESSED AGAIN!

You can also create GROUP of files (group can contain any files/folders).

Each group:

may be independent of application (any set of files/folders which can be packed/unpacked by single keypress)
may depend on any standard application and automatically pack/unpack when such application starts/exits
may depend on any user installed application and automatically pack/unpack along with the application
Space Doubler is fully customizable, you can also apply compression settings for every application!

Space Doubler is THE BEST compression program ever created for Series 60 platform. It not only allows saving N7650's limited storage memory, but also takes full control over the compression/decompression process, making it almost invisible for the user. Working with compressed files and applications DOESN'T REQUIRE ANY ADDITIONAL operation. All you have to do is to start your program and close it - exactly as usual.
Large Time Mod CZ - obrázek

Large Time Mod CZ - obrázek

LargeTimeMod-CZ_by-Mr.Ferda.sis  25.64kB
CZ lokalizovany spořič. Velké Digital honiny s možností konfigurace vzhledu.
Epocware.Handy.Task.Man.v1.00.S60.SymbianOS8.1.Cracked_BiNPDA.zip  130.03kB

www.s60.cz na své stránce uvádí:


Mějte aplikace pod palcem!
Co třeba mít v telefonu takového správného správce úloh? Často se stává, že program se vám nezavře zcela a jenom se přesune na pozadí procesů. V tu chvíli se zpomalý váš přístroj a když je spuštěných procesů o mnoho víc, nepoměže už nic kromě vypnutí a zapnutí telefonu. 
Možná jste si už všimli jednoho malého triku, kterým se dostanete do jednoduchého správce úloh. Není to klasický správce úloh, jak jste zvyklí ve svém počítači, ale jeho funkcí je hlavně zobrazit spuštěné aplikace, které brzdí rychlost telefonu a běh dalších aplikací. Není pro to žádná jiná klávesová zkratka, než-li pouhé přidržení tlačítka, kterým vstupujete do menu. Za pár vteřin vyskočí seznam spuštěných aplikací, mezi kterými můžete přepínat nebo zavírat jednu po druhé. Handy TaskMan umí víc, dokonce kontroluje stav jak celkové paměti tak i paměti RAM telefonu. 
 
A kolik že má RAM?
V první řadě se Handy TaskMan automaticky nahraje jako výchozí aplikace pro manipulaci se spuštěnými programy a zároveň zastoupí přednastavený program, který vám dokáže spuštěné programy zobrazit s několika nejnutnějšími funkcemi. Tím neztratíte své pohodlí, kdy v klidu stisknete jedno tlačítko na klávesnici a hned pracujete. Jakmile jste už uvnitř zdrojového kódu, po pravé straně displeje máte aktuální využití paměti telefonu spolu s využitím paměti RAM. Hlavní seznam je stejný jako přednastaveného programu. Je jím několik aplikací, které jste spustili a stále nezavřeli, tudíž telefon stále pracuje, jeho výkon pro ostatní aplikace klesá a nakonec vybíjíte baterii.
Handy TaskMan si také sám zapíše instalované aplikace. Výčet těchto instalací je vám k dispozici ve volbách. Tímto způsobem se můžete relativně rychle dostat k funkci telefonu, ke které byste se dostávali přes zdlouhavé procházení celým menu. Nutno dodat, že tento výpis aplikací v sobě obsahuje i výchozí funkce telefonu, kterými mohou být bluetooth, fotoaparát, info o produktu, kalkulačka, přenos dat atd. Když se přístroj loudá
Jestliže se vám podařilo zahltit telefon obrovským množstvím procesů, oceníte funkci zavřít vše. Nemusíte se bát, že by to vypnulo celý telefon. Zaměřuje se hlavně na ostatní aplikace. Všechny ovšem nemusí vypínat pokaždé. Pokud navolíte výjimky pro tuto funkci, program tyto výjimky bude respektovat a nechá je běžet. 

  
Zjistíte také, že má svou zabudovanou paměť a aplikace, které jste měli spuštěné předtím, se automaticky zapsaly do seznamu posledních, které můžete okamžitě znovu spustit. Handy TaskMan je slušným programem, kterým dokážete operovat s aplikacemi. Jeho možná nedostatkem je nemožnost restartování telefonu a podrobnější popis probíhajících procesů. Praktickou funkcí je automatické uložení tohoto programu pod klávesu menu.   
  
 
Výrobce: Epocware

N70Torch.aif  12.46kB
Alternatívní ikona pro program N70 Torch. Stačí nakopírovat do adresáře kde mate tento SW nainstalován a přepsat  originál.
N70Torch EN - obrázek

N70Torch EN - obrázek

N70TORCH.SIS  11.78kB
Anglická verze programu.
Programek který rozsvítí vaší LED u fotoaparátu. Máte tedy možnost nouzově  použít jako baterku. Pozor ovšem aby jste si  ji nepřepálili. Osobně sice neznam případ kdy by se tak stalo ale sám nemám odvahu jít do testu výdrže.
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one