Mr.Ferda

Výpočetní a komunikační technika a jiné šílenosti ....
Zde je pro Vás připraven nějaký ten Software pro vaše milované PC. Samozřejmě že vše prochází antivirovou kontrolou ale čertík nikdy nespí a tak doporučuji počínat si nanejvýš opatrně. Základem je pravidelně aktualizovaný antivirový  program a dobrý Firewall. Za škody způsobené  nevhodným použitím samozřejmě nemohu nést jakoukoliv odpovědnost.

SW bude vkládán vždy do příslušné podrubriky dle svého zaměření.
Jak se ukázalo text (postup) uvedený v předchozím článku "Jak vyčistit vypalovačku" je již drobánko překonán a jeden z mých "přátel přes internet" mi zaslal mnoho velmi zajímavých informaci upřesňující tuto problematiku. S jeho svolením tedy zveřejňuji jeho vyjádření k tomuto tématu. (pro zachování autentičnosti bez uprav)

Autor: Rejzek Karel

Nicméně musím zásadně protestovat proti "mokrému" čištění optiky, kterou doporučuješ při čištění CD/DVD mechaniky.

Jsou proto tři zásadní důvody:
Grabování je všeobecně vžité označení pro přímou digitální extrakci zvukových stop z audio CD a jejich ukládání na pevný disk počítače. Existuje několik způsobů, jak to udělat:
Provedení tohoto návodu vyžaduje nemalou zručnost. Vřele nedoporučujeme postupovat podle instrukcí v tomto článku, pokud si nejste 100% jisti, že dokážete tento postup provést bez poškození mechaniky. Nemáte-li absolutní jistotu, že dokážete provést opravu/vyčištění sami, svěřte ji/je odborníkům v servisu. Máte-li mechaniku ještě v záruce, využijte ji.
Možná se některým v Vás zdál text v článku "Jak se ptát" příliš silý. Osobně se mi poslední dobou  až  moc často stává  že jsem zahlcen komunikaci která  se nejeví jako smysluplná. Někdo z přátel mi zaslal dokonce takový obdobný rozhovor zaznamenatý. Pro ilustraci jej proto zde zveřejním ať máte aspoň trochu povědomí co mne k tomu zveřejnění článku "Jak se ptát" vedlo.

je to z jednoho trackeru :

on: cafec ty ses admin ?
jkros: ano
on: ale mas tam psano ovnew
jkros: mas na mysli asi Owner ...
on: jo dyt to pisu
Zdroj http://www.zvon.org
http://www.vscht.cz/informatika-chemie

Upozornění

Stránky mnoha projektů uvádějí odkaz na tento dokument jako nápovědu. To je v pořádku, to jsme zamýšleli - pokud ale na své stránce takový odkaz vytváříte, zdůrazněte prosím, že nejsme helpdesk pro váš projekt!

Bez takového upozornění (jak jsme zjistili) budeme opakovaně obtěžováni idioty, kteří se domnívají, že zveřejnění podobného dokumentu nás zavazuje řešit veškeré technické problémy světa.
Několik zajímavých PC CASE neboli skříní.
PC CASE

PC CASE

PC CASE

PC CASE

PC CASE

PC CASE

PC CASE

PC CASE

PC CASE

PC CASE

PC CASE

PC CASE

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one